+48 32 785 96 97      biuro@mikaconsulting.eu

Nasza oferta i indywidualne podejście do każdegoNasza oferta i indywidualne podejście do każdego

środa, 20 kwiecień 2016 o godzinie 10:40

Biuro Rachunkowe Mika ConsultingTo co nas wyróżnia na rynku z pośród innych biur rachunkowych, księgowych i doradców podatkowych to wygoda, bezpieczeństwo jaką zapewniamy naszym klientom. Oferujemy bowiem pełną obsługę księgową Twojej firmy,wraz z obsługą kadrowo-płacową oraz profesjonalnynm doradztwem gospodarczym.
My rozumiemy jak nikt inny, że każdy człowiek jest stworzony do czegoś innego, Twoją pasją jest Twoja firma i z pewnością czujesz się w swojej roli najlepiej. Nie musisz już dłużej myśleć o sprawach takich jak PITy, ZUS, Urząd Skarbowy, deklaracje, rozliczenia czy faktury. Te wszystkie sprawy to nasza pasja dlatego zdejmujemy to z Twoich barków tak abyś mógł w pełni skupić się na tym co wychodzi Ci najlepiej, czyli prowadzeniem Businessu.

 

Nasze biuro rachunkowe znajduję się w Czeladzi przy ul. Wojkowickiej 14A co stanowi bardzo dogodną lokalizację i szybki dojazd dla naszych klientów znajdujących się nie tylko w Czeladzi, Wojkowicach i Będzinie ale również w Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej czy nawet Mysłowicach, Tychach, Chorzowie, Bielsku-Białej, Tarnowskich Górach, Jaworznie i Gliwicach. Tak naprawdę nie ogranicza nas odległość ponieważ zapewniamy wygodne wysyłanie dokumentów kurierem i ich późniejszy odbiór.

Pracujemy na najnowszych programach księgowych takich jak Comarch oraz Sage. Ale to nie wszystko, jako nieliczni poszliśmy bowiem o krok dalej i dajemy naszym klientom dostęp do ich dokumentów poprzez mobilną aplikacje na smartphone'y z systemami Apple iOS, Google Android oraz Microsoft Windows Phone. Pozwala to na wygodniejszą kontrole oraz bieżące sprawdzanie postępu prac nad swoimi dokumentami w czasie rzeczywistym.

Rozumiemy również jak ciężko jest zacząć działalność w dzisiejszych czasach i z jakimi problemami borykają się młodzi przedsiębiorcy. Dlatego dla wszystkich nowych firm które dopiero zaczynają działalność mamy specjalną ofertę! Dwa pierwsze miesiące prowadzenia księgowości w cenie 1zł wraz doradztwem w zakresie zakładania działalności.
Jeśli natomiast masz już swoją firmę ale chciałbyś przenieść swoją księgowość do naszego biura aby korzystać ze wszystkich naszych profesjonalnych usług i sprawdzić co to znaczy najwyższy standard obsługi klienta, mamy dla Ciebie równie atrakcyjną ofertę w postaci rabatu nawet do 30% na początek naszej współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy.

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
Wojkowicka 14a, 41-250 Czeladź

+48 32 785 96 97
+48 506 709 816

ZOBACZ NASZĄ LOKALIZACJĘ