+48 32 785 96 97      biuro@mikaconsulting.eu

Aplikacja mobilna

Drogi Kliencie, jako nieliczni dajemy Ci możliwość wglądu do swoich dokumentów z dowolnego miejsca na ziemi tylko przy użyciu smartfona.

Dzięki naszej aplikacji uzyskasz bezpieczny dostęp do danych finansowych, kadrowych, handlowych i wielu raportów w swojej firmie. Nasza aplikacja jest ściśle zintegrowana z naszym wewnętrznym systemem wymiany dokumentów, dzięki czemu na bieżąco możesz przeglądać dokumenty, faktury, rozliczenia. W przypadku pojawienia się nowego dokumentu otrzymasz powiadomienie na Twój telefon. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy również kalendarz z ważnymi terminami, dotyczącymi Twojej firmy. Dostęp do aplikacji jest szyfrowany przy pomocy klucza SSL, dzięki czemu zapewniamy maksimum bezpieczeństwa przy absolutnej wygodzie użytkowania aplikacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany wypróbowaniem naszego systemu wypełnij poniższy formularz a otrzymasz dane do konta DEMO w naszym systemie, będziesz mógł pobrać aplikacje i przetestować jej działanie. Również otrzymasz dostęp do wersji desktopowej systemu.

 
Dziekujemy za przesłanie formularza, poniżej dane do logowania do systemu:
Adres logowania: http://ksiegowosc.mikaconsulting.eu

login: client_demo
haslo: demo1234

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy.

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
Wojkowicka 14a, 41-250 Czeladź

+48 32 785 96 97
+48 506 709 816

ZOBACZ NASZĄ LOKALIZACJĘ