+48 32 785 96 97      biuro@mikaconsulting.eu

O nas

Biuro Rachunkowe Mika Consulting profesjonalnie zajmuje się szeroko pojętym doradztwem gospodarczym na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Posiadamy biuira:

 • Będzin ul. Ul. 11 Listopada 9 lok 14 (budynek banku ING)
 • Czeladź ul. Wojkowicka 14 a
 • Katowice ul. Wrocławska 54 (biurowiec DL INVESTMENTS)

Zapraszamy do naszych biur.


Oferujemy outsourcing w takich obszarach jak finanse i rachunkowość, kadry i płace czy BHP a więc wszędzie tam, gdzie są kluczowe kwestie dla Twojego biznesu. Naszymi klientami są zarówno firmy z Polski, o różnej formie prawnej , jak również dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa zagraniczne, które w Polsce utworzyły swój oddział. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia i obsługi podmiotów w specjalnych strefach ekonomicznych. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań klientów. Firmom zagranicznym proponujemy również obsługę w językach obcych. Zdobyte podczas pracy doświadczenie pozwala zaproponować Państwu sprawdzone metody współpracy dlatego też warto nam powierzyć obsługę firmy. Każdy podmiot gospodarczy może liczyć na naszą fachową pomoc już na etapie zakładania firmy lub otwierania jej oddziału. Obsługujemy firmy nie tylko z okolic takich jak: Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Siemianowice Śląśkie, Katowice, Tychy czy Gliwice ale również z całego Śląśka.

Dobro i interesy naszych Klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Wszyscy Klienci biura rachunkowego mogą liczyć na pełną dyskrecję, profesjonalizm i zaangażowanie, które ukazują się w indywidualnym i rzetelnym podejściu do każdej zleconej sprawy.

Dlatego też możemy Państwu zaproponować różne modele współpracy w zależności od potrzeb klientów:
 • tradycyjny modelu współpracy z biurem rachunkowym,
 • odbioru przez biuro rachunkowe dokumentów od klientów,
 • wymianę elektronicznych dokumentów z biurem rachunkowym,
 • dostęp do księgowości online deklarację podatkowe, podgląd pod wszystkie dokumenty zakupowe, sprzedażowe ( w pdf – archiwum dokumentów można je wyszukiwać po kontrahencie kwocie , dacie itp.)
 • wykaz zawartych pracowników wraz z zawartymi umowami
 • informację o kończących się badaniach lekarskich
 • informację o ilości urlopu do wykorzystania
 • możliwość ewidencjonowania czasu pracy prcaowników

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam na spotkanie do naszego biura w Będzinie przy ul. 11 Listopada 9 lok 14, podczas którego będzie można zapoznać się z szczegółową ofertą świadczonych usług, która zostanie dostosowana do Państwa potrzeb.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy.

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
ul. 11 Listopada 9 lok 14
42-500 Będzin

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
ul. Wojkowicka 14a
41-250 Czeladź

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
ul. Wrocławska 54
40-217 Katowice