+48 32 785 96 97      biuro@mikaconsulting.eu

Jak wygląda współpraca

  • Wystawiają Państwo faktury sprzedaży przy wykorzystaniu programu iFaktury24, który otrzymują Państwo od nas bezpłatnie. Dzięki dostępu do interesujących Klienta informacji przez Internet – z każdego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy – za pomocą bezpiecznego połączenia szyfrowanego dzięki integracji z programem księgowym Comarch OPTIMA faktury są szybko i bezpieczne importowane drogą elektroniczną do Biura rachunkowego (dokumenty w trakcie przesyłania są szyfrowane).  Istnieje również możliwość ustawienia elektronicznego importu faktur sprzedaży i dokumentów magazynowych z wielu innych programów magazynowo-sprzedażowych funkcjonujących w firmach.

  • Przesyłają Państwo na naszą skrzynkę E-mail skany pozostałych dokumentów księgowych (faktury kosztowe, wyciągi bankowe itd.), które my  wprowadzamy do programu księgowego. Po zakończeniu miesiąca wysyłają Państwo jedną paczkę z dokumentami z całego miesiąca. Istnieje także możliwość odbioru dokumentów przez naszego kuriera. Na podstawie otrzymanych oryginałów weryfikujemy wstępne księgowania i dokonujemy księgowań ostatecznych, które są podstawą do przygotowania deklaracji podatkowych.

  • Po zalogowaniu się do „Strefy klienta” na naszej stronie internetowej, otrzymują Państwo GRATIS, z dowolnego miejsca na świecie, bezpieczny dostęp do danych finansowych, kadrowych, handlowych i wielu raportów o swojej firmie. Aplikacja działa w dwóch językach: polskim, angielskim Klienci korzystający z naszych usług mają do dyspozycji indywidualne konto na którym zamieszczane są dodatkowe informację dot. obsługi księgowo kadrowo płacowej. Po zamieszczeniu każdej informacji klient otrzymuję sms o nowych dokumentach . Dla klientów korzystających ze smartfonów  udostępniamy  aplikację mobilną na IOS i Android.

  • Oferujemy także możliwość poszerzenia usługi o obsługę płatności. Polega ona n wprowadzaniu do programu bankowego wymagalnych przelewów publicznoprawnych Klienta. Zadaniem Państwa pozostaje jedynie zaakceptowanie przelewu w programie bankowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw dane kontaktowe, oddzwonimy.

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
ul. 11 Listopada 9 lok 14
42-500 Będzin

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
ul. Wojkowicka 14a
41-250 Czeladź

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
ul. Wrocławska 54
40-217 Katowice