ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

O nas

Zaufany Partner

Liczby mówią same za siebie

Od ponad 15 lat z powodzeniem obsługujemy klientów polskich i zagranicznych. Koncentrujemy się na usprawnianiu i automatyzacji procesów. Dzięki temu możemy sprostać potrzebom szybko skalujących się organizacji.

0

przetwarzanych każdego miesiąca dokumentów

0

obsługianych pracowników i zlecenioborców

0

obsługiwanych działalności gospodaczych i spółek

0

przygotowanych sprawozdań finansowych w 2021 roku

0

specjalistów i konsultantów na pokładzie

Rośniemy razem z naszymi klientami. Wyznaczamy nowe standardy.

Od powstania firmy stawiamy na sukcesywny rozwój i usprawnianie procesów. Jesteśmy jednym z pierwszych biur rachunkowych na Śląsku, które wdrożyło system informatyczny oparty o chmurę obliczeniową. Przyznane nam w 2022 roku certyfikaty ISO 9001 i 27001 to kolejny istotny krok w doskonaleniu naszych usług. Stawiamy na stabilny ale również odważny rozwój.

Certyfikacje ISO, wdrożenie botów automatyzujących procesy

Firma CERT przeprowadza kompleksowy audyt z zakresu bezpieczeństwa danych i jakości obsługi. Nasze biuro spełnia normy ISO 9001 i ISO 27001

2022'

Otwarcie oddziału w Katowicach

Prestiżowa lokalizacja, nowoczesna przestrzeń w biurowcu DL Piano przy trasie 86, w samym centrum aglomeracji Śląskiej

2021'

Nowy oddział, nowa strona WWW

Otwarcie nowej centrali w sercu Będzina, uruchomienie nowej wersji strony WWW oraz wdrożenie nowego interaktywnego panelu klienta

2015'

Wdrożenie OCR i EOD.

Wdrożenie i integracja rozwiązań automatyzujących pracę poprzez wprowadzenie modułów OCR i elektronicznego obiegu dokumentów (EOD)

2014'

Innowacyjny panel obsługi klienta

Jako jedni z pierwszych na Śląsku udostępniamy naszym klientom takie rozwiązanie

2009'

Pierwsze biuro w Czeladzi

Pierwszy pracownik, pierwsi klienci, dużo nauki na własnych błędach. Chwile zwątpienia ale również ambitne plany na przyszłość.

2007'

Chcesz dopytać o formy współpracy oraz uzyskać pełną, dostosowaną do potrzeb Twojej firmy ofertę?

Wyznaczamy nowe standardy

Wizja

Jako pasjonaci nowych technologii z niecierpliwością czekamy na możliwości jakie przyniesie ze sobą rozwijająca się rozszerzona rzeczywistość: METAVERSE.

Być może już za kilka lat nasi klienci omówią wszystkie interesujące ich kwestie w swoim rodzimym języku, w 100% wirtualnym biurze.

Już dzisiaj trzymamy rękę na pulsie i śledzimy newsy dotyczące tej nowej technologii.

Misja

W naszej codziennej pracy staramy się być aktywnym przewodnikiem, który, nie tylko dba o profesjonalną realizację “statutowych zadań”, ale przede wszystkim doradza klientom, pomaga omijać “rafy w przepisach”, informuje o potencjalnych szansach, wyprzedza możliwe zagrożenia.

Nasi konsultanci, niczym nawigatorzy wskazują najlepsze możliwe w danych okolicznościach rozwiązania.

Strategia działania

Aby sprostać coraz to nowym, wynikającym z ciągle zmieniających się przepisów, wyzwaniom naszych klientów, stawiamy na ciągły rozwój naszego zespołu.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu automatyzacji i digitalizacji w procesach, nasi konsultanci zyskują czas na zdobywanie nowej wiedzy i rozwiązywanie złożonych problemów.

W połączeniu z
certyfikowanymi przez ISO rozwiązaniami z zakresie bezpieczeństwa danych pozwala nam na niezmienne wyprzedzanie konkurencji.

“Wybierając nasze usługi nie muszą Państwo rezygnować z dotychczasowego systemu księgowego. Obsługujemy większość dostępnych na rynku rozwiązań.”

Monika Sajkiewicz

Założycielka Mika Consulting

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Stajemy się częścią Twojego zespołu

Możesz być pewien, że nasi konsultanci na bieżąco poszerzają swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych metod rachunkowości, podatków, raportowania oraz kadr i płac.

Masz doświadczenie jako samodzielna lub samodzielny księgowy? Chcesz się rozwinąć i nabyć nowe kompetencje w profesjonalnym biurze rachunkowym? Wystarczy wypełnić formularz i załączyć CV. Jeśli będziemy mieć wolny wakat zadzwonimy.

CERTYFIKOWANE BIURO RACHUNKOWE

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Możesz być pewien, że nasi konsultanci na bieżąco poszerzają swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych metod rachunkowości, podatków, raportowania oraz kadr i płac.

NASZE WARTOŚCI

Biuro rachunkowe Mika Consulting od przeszło 15 lat stawia na pięć kluczowych wartości. Zaufanie jakim obdarzają nas kolejni zadowoleni klienci utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa zgodne z ISO, szyfrowane systemy informatyczne, polisy o coraz wyższej wartości. Obecnie ponad 1 mln zł.

Dostępność i empatia

Dla nas człowiek jest najważniejszy. Dbamy o to aby być dostępnym i pomocnym kiedy tego potrzebujesz. Dla nas nie jesteś numerkiem.

Zawsze aktualna i sprawdzona wiedza

Nasi konsultanci regularnie biorą udział w szkoleniach. W codziennej pracy korzystają z najnowszych wersji wiedzy dostarczanej m.in. przez LEX czy WolterKluwers

Innowacyjność

Od lat jesteśmy lokalnym liderem w zakresie otwartości na nowe technologie. Koncentrujemy się na obszarach bezpieczeństwa danych, automatyzacji i komunikacji.

Wiarygodność i stabilność

Ponad 15 lat na rynku. Już 3 nowoczesne biura . Blisko 20 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze średnich i dużych podmiotów.

ZAUFALI NAM

Umów konsultację

Masz pytania? Napisz krótko w jakiej branży działa Twoja firma? Jeżeli jesteś w stanie, określ jej wielkość podając przybliżoną ilość pracowników. Jeżeli nie wiesz nic nie szkodzi. Wybierz preferowaną godzinę kontaktu. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.

JAKOŚĆ USŁUG POŚWIADCZAJĄ CERTYFIKATY